Dayıya Güzel Sözler

0

Bu hayatta herkesin arkasında sapasağlam duran bir dayısının olması çok güzel bir duygudur. Bizde bu nedenle sizler için bu sayfada dayıya söylenecek en güzel sözleri hazır ettik. Sayfadaki dayıya anlamlı güzel sözleri sosyal medya ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

DAYIYA ANLAMLI GÜZEL SÖZLER 2022

Seni çok özlesem de biliyorum ki sevgimiz hiç bitmeyecek. Sen benim biricik dayımsın.

Benim en büyük destekçim, her işimde en iyi yardımcım canım dayıcığım seni çok seviyorum.

Benden sevgini hiç eksik etmediğin ve hep yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun.

Benim dayım sizin dayınızı döver mi bilmem ama benim dayım dünyanın en iyi insanı bu kesin.

Hayat çok kısa dayıcığım. Bu kısa hayatta her zaman mutlu olman ve her zaman gülmen dileğiyle seni çok özledim.

Canım iyi ki varsın seni her zaman çok sevdim ve seveceğim. Sen bana bu hayatta güven veren tek insansın.

Sana söylemek istediklerim 160 harflik bir mesaj ile değil 160 sayfa söz ile anlatılmaz. Yüreği güzel dayım iyi ki varsın.

Dayıcığım seni çok özledim tez zamanda gel. Gel ki birlikte sokakları şenlendirip, gönüllerimizi eğlendirelim.

Girecek olduğun sınavda sana başarılar dilerim. Rabbim bildiklerini yaptırsın bilmediklerini tuttursun. Başarılar dayıcığım.

Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla birlikte neşeli vakitler geçirmeli.

Güzel dayım ömrün mutlu, yarınların umutlu, geleceğin başarılarla dolu olsun. Canım dayımın yaşamı hayırlı ve mutlu olsun.

Ben çok insan tanıdım ama dayım gibisini görmedim. Neden mi? Yakışıklı, yürekli, iyi kalpli, adam gibi adam benim dayım.

Benim dayım yufka yürekli, merhamet kürekli, eli bol, harçlığı bol birisidir. Mesela ben şimdi ondan para isteyeyim, hemen gönderir.

Hayatımın en kötü anında, her şeyin bittiği bir anda elimden tuttun ve beni zorluklardan kurtardın. Teşekkür ederim dayıcığım.

Çok şanlıyım çünkü sen gibi bir dayım var. Çok şanslıyım çünkü en zor anımda imdadıma koşan bir dayım var. İyi ki varsın dayıcığım.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur aklıma geldi. Ben dayımı çok seviyorum.

Dünyanın en yakışıklı, en delikanlı, en iyi kalpli dayısı yarışması yapılsa ben bundan yüzde yüz eminim bu yarışmayı sen kazanırsın dayıcığım.

Çok fazla yaşamadım, çok fazla insan tanımadım ama tanıdığım insanların içinde iyi kalpli, koca yürekli, yakışıklı dayımı tanıdım.

Sana en güzel kelimeleri kullanarak dayıya güzel sözler göndermek isterdim ama ben sevgimi nasıl birkaç kelime ile anlatabilirim ki canım dayıma.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte, görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki varsın dayıcığım seni çok özledik.

Seni çok özledim dayıcığım, sen olmasan ben şimdi buralarda hiç olamazdım bana verdiğin destek sayesinde ben buralardayım. İyi ki varsın dayıcığım.

Tatlı yeğenini unutmaman dileğiyle. Sevgiyle kal!

Dayı candır, dayı canandır, dayı her zaman bir numaradır.

İlerde senin gibi bir adam olmak için çok savaşacağım.

Canım dayım. Uzaktan da olsa varlığını hissetmek çok güzel.

Neredeyse dünyadaki her dayı, yeğeniyle gurur duyar.

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin canım dayım.

Varın gidin selam söyleyin dayıma, çok özlemiş onu yeğeni deyin.

Benim dayım dayıların içinde bir tane. Her şeyi seninle öğrendim seninle yaşadım.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısın.

Seni çok seven şımarık yeğenin sana bu özel gününde en güzel hediyeyi gönderiyor.

Benim dayım sizin dayınıza on çeker. Benim dayım dayıların en mükemmelidir.

Dayı gibi arkadaş, dayı gibi sırdaş zor bulunurmuş. Dayı dediğin zaman akan sular dururmuş.

Dayıcığım ne içersin sorusuna senin elinden bir bardak su içeyim, ömrüm boyunca hep güleyim, mutlu olayım derdin. İyi ki varsın yakışıklı dayım.

Benim dayım öyle bildiğiniz dayılara benzemez. Belki siz inanmazsınız ama dayım bana bir harçlık gönderdi mi paranın arkasındaki sıfırları sayamazsınız.

Geçen arkadaşlar dayılarının iyi olduklarından bahsediyorlardı, onlara gülümsedim çünkü onların anlattıkları sende çok çok fazlasıyla var dayıcığım.

Bir dayınız olduğunu düşünün. pekguzelsozler.com Derdiniz olduğunuzda oturup derdinizi dinleyen, bir sorunun olduğunda işini gücünü bırakıp koşup gelen, güldüğü zaman etrafına neşe saçan yaşam dolu, süper bir insan. İşte bu insan benim dayım.

Belki herkesin bir dayısı vardır ama benim dayım gibi başka bir dayı asla yoktur. Çünkü o her yönüyle mükemmel bir insandır. Çünkü o, çünkü o; nasıl anlatayım ki siz onu anlatmaya kelimeler yetmez.

Sen annemin kardeşisin ama ben seni bir dayı gibi değil de benim halimden anlayan, derdimi dinleyen, gözlerime bakınca kalbimi gören bir sırdaş olarak sevdim. Ben seni bir gün bile görmesem deli gibi özlerken, şimdi sensizliğe nasıl alışacağım.

Sen bizim yanımızda kalırken evimizin neşe kaynağıydın, sen varken hep güler eğlenirdik. Şimdi sen yoksun ev suskun, neşemiz bize küskün. Seni çok özledik dayıcığım.

Sevgi her zaman yüreğinde dursun, mutluluk hep senin olsun senden hiç ayrılmasın, gülmek sana çok yakışıyor her zaman gülmen dileğiyle seni çok özledik dayıcığım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.