Anneye Güzel Mesajlar

0

Canımızın canı, en kıymetlimiz annelerimiz için kullanabileceğiniz en güzel anneye güzel mesajlar sayfasını sizler için hazır ettik. Sayfadaki anneye anlamlı güzel mesajlar sayesinde annelerinize sürpriz yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Sosyal medya ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

ANNEYE GÜZEL DUYGUSAL MESAJLAR

Senin hakkını ödeyemem, seni sevmeye ömrümü yetiremem. Bütün dünya benim olsa bir tane sen etmez annem.

Alıp götürseler beni, geçmiş zamana. Götürseler beni, çocukluk yıllarıma. Bıraksalar annemin, sıcak, şefkat dolu kollarına, mabedimdir onlar benim.

Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem.

Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem… Hayattaki tek dayanağım, en güzel şansımsın. İyi ki varsın.

Ayakların altındaki cenneti bana bir gülümsemenle bile yaşatabildiğin için minnettarım. Sen benim hayattaki en değerli varlığımsın. İyi ki varsın anneciğim.

Beni dünyaya getirip hep şefkat gösterip sevgiyle büyüten sendin anneciğim. Bana yanlışları gösterip hep doğruyu öğretip bu günlere getiren sensin canım anneciğim.

Anneler günün kutlu olsun anneciğim, umarım senin kadar sevgi dolu ve fedakar bir anne olurum, umarım sana layık bir evlat olurum. Seni çok seviyorum.

Bu dünyada en güvenli sığınak senin kucağında, en tatlı uyku senin ninnilerinde. Ve sevgi denen o duygu en çok senin gözlerinde. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın!

Senin kadar şefkatli, sabırlı ve güçlü bir kadının evladı olabildiğim için çok şanslıyım, Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Biricik annem, güzel annem. İyi ki varsın.

Sen benim gündüzümde yol gösteren, gecemde aydınlatan, zorlukta yüreklendiren, mutlulukta sarılanımsın. Sen benim bu dünyadaki en güzel varlığımsın anneciğim. İyi ki varsın.

Fedakarlık sözcüğü bana seni çağrıştırır, şefkatin beni her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün benim dünyamı karartır. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın.

Değer biçemediğim bir şey varsa o da senin varlığındır, korktuğum bir şey varsa senin hüzünlü anındır. Ama başka hiçbir şey beni üzemez çünkü sen hep yanımdasındır. İyi ki varsın anneciğim.

Canım annem, üzüntümü sevince dönüştürebilen tek insansın. Beni en iyi tanıyan, beni hiçbir karşılık beklemeden kucaklayan, bana en saf sevgiyi sunansın. Sen benim şansım; iyi ki varsın!

Tüm gülüşlerimin arkasında senin mutluluğun, üzüntülü anlarımın arkasında senin küçük bir hüznün var. Başarılı her anımda senin bir emeğin var anneciğim. Yüreğimde de her daim sana ait kalacak kocaman bir yer var. Seni çok seviyorum.

Bana her zaman sevmeyi öğreten, gücüme güç katan, beni en zorlu olaylarda bile yüreklendiren canım annem, senin hakkını asla ödeyemem. Sen dünyanın en fedakar, en güçlü, en güzel kadınısın. Anneler günün kutlu olsun.

Bana dünyayı kucakla deseler, gider anneme sarılırım!

Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın.

Bana mutluluğu anlat deseler annem yaşıyor der susarım.

Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem.

Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim annemsin!

Hiç bir doktorun tedavisi senin öpeyim de geçsin sözün kadar işe yaramıyor anne.

Annem benim için yaşıyorsa, ben kimse için ölmem. Canım annem iyi ki varsın.

Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir.

Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim.

Anneyi sevmek cenneti sevmektir. Çünkü anne sevgisi cennete açılan en değerli kapılardandır.

Seni çok özledim annem. Kokunu gülüşünü bakışını ne yaparsam yapayım yine de affedişini.

Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler anne!

Annem benim. Hislerine ihtiyacım var. Güvenilmez insanları bir bakışınla anlamana ihtiyacım var.

Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem. Seni çok seviyorum.

Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem. Anneler günün kutlu olsun.

Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin.

Annem! Senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum!

Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum anneciğim.

Sana layık bir evlat olabilmek için yaşıyorum annem senin hakkın ödenmez. İyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.

Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım.

Sen bir gülüşünle kışımı yaza çeviren, gözyaşlarımı silensin. Sen beni hep şefkatle büyüten, hep sevgiyi gösterensin. Senin hakkın ödenmez, sana olan minnetim kelimelerle ifade edilemez annem. Seni çok seven, hep sana layık olmaya çalışan evladın.

Benim bir tanecik tatlı annem. Senin gibi bir kadının çocuğu olduğum için hep çok mutlu oldum. Sen benim en büyük şansımsın, bunu hayatımın her alanında gördüm. Benim en kıymetli varlığım, karanlıkta ışığım, dünüm bugünüm yarınımsın.

Beni benden çok seven, beni benden çok düşünen biricik annem. pekguzelsozler.com Sen nasıl güzel bir yüreğe sahipsin de her derdime derman olabiliyor, en büyük zorlukları unutturuyorsun. Sen dünyanın en fedakar annesisin, benim güzeller güzeli meleğimsin. Seni çok seviyorum.

Bilirim ki benim dizlerim kanasa senin yüreğin yanar, ufacık bir derdim olsa senin gözüne uyku girmez. Senin kocaman yüreğin benim her zaman güvenle sığınabileceğim tek liman, senin kucağına yatmak benim bütün dertlerimi unutturan tek an. Seni çok seviyorum.

Hiçbir tedavi senin şefkatin kadar güçlü değil, hiçbir ilaç senin bir öpücüğün kadar etkili değil anneciğim… Sen benim hayattaki tek dayanağımsın, her zaman yanımdasın ve şunu da bil hep aklımdasın. Senin mutluluğun benim yaşama sebebim olmuş, senin derdin benim karanlığım. İyi ki varsın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.